Hakkımızda 2019-02-16T07:23:30+00:00

İKİ DERECE MİMARLIK

İki Derece Mimarlık, onbeş yıllık deneyimin, farklı bakış açılarının ve ilklerin imzasını atan bir ekibin yeni isimlerine kavuşmasıyla, Yaman Pamukcu ve Erkan Erarslan tarafından 2013 yılında kurulmuştur. 

İç Mimari ve Mimari tasarımda yenilikçiliğin peşini bırakmayan, sıradanlıktan uzak, kalıplaşmaya karşı bir anlayışı benimsemektedir. Her bir proje kendi içerisinde yeni bir başlangıç olarak değerlendirilerek, tasarımcıların bakış açılarının güncel akımlar ile yorumlanmasıyla birer esere dönüşmektedir.

İki Derece Mimarlık, İç Mimari projelerde tasarımın uygulamaya paralel ve olması gerektiği şekilde dönüşmesi ilkesiyle proje uygulamalarını da üstlenmektedir. Mimari Konsept projelerinde ise bulunduğu çevrenin dili ile örtüşen ve aynı zamanda şehrin silüetine değer katan yapılar ortaya çıkartmayı hedeflemektedir. Mimari projelendirme sürecinde imalatın en doğru şekilde yapılabilmesi için detaylar büyük önem taşımaktadır. Projelerinin en iyi şekilde ortaya çıkması amacıyla 2 Derece Mimarlık, Proje Yönetimi hizmetini de tüm gerekleri ile yerine getirmektedir.

Kalıplaşmaya Karşı

Birbirini tekrar etmeyen, her defasında farklılaşmaya çalışan bir tasarım anlayışını benimsedik.

YENİLİKÇİ

Çağın gerekliliklerini takip eden bir adım öne geçmeye çalışan bir yapıyı tercih ediyoruz.

ÇÖZÜM ODAKLI

Problemi anlamak çözmenin yarısından fazlasıdır. Yenilik-Analiz-Uygulamaya Hakim-Uygulamacı-Düşsel-Düşünsel

UYUMLU

Mekandaki tasarım uyumluluğu kadar müşteri ilişkileri de bizim için önemlidir. Takım Çalışması

İki Derece Mimarlık

İç mimari ve mimari tasarımda yenilikçiliğin peşini bırakmayan, sıradanlıktan uzak, kalıplaşmaya karşı bir anlayışı benimsemektedir.